euforia

coś jest na rzeczy z tą maniakalno-depresyjną, bo jak dziś oddałam Markowi robotę, i jego komputer i stos kabli, odżyłam. Wszystko zaczęło mnie totalnie cieszyć, dzieci, życie. No i słońce wylazło zza chmur.
Berard bawił się w szefa w przedszkolu, razem z Maćkiem i Gabrysią i cały stolik był zawalony zabawkami.
Kupiłam dziś wyborczą i, pewnie przez pomyłkę jakąś, dostałam w niej dodatki do życia warszawy, a tam płytę z odcinkiem „Było sobie życie”. Chłopcy od razu zaczęli oglądać. Chyba ze dwa albo trzy razy pod rząd… Antoś mnie pytał co to jest zapłodnienie- to proste- plemnik, ta rybka, spotyka jajo. Z mitozą było już gorzej. Mamo co to jest mitoza? Pyta mnie trzylatek, najpierw nie zrozumiałam co on mówi w ogóle, a później powiedziałam, że to wtedy, jak się komórki dzielą(na szczęście jeszcze było widać na ekranie). Antoś pokiwał głową ze zrozumieniem, hmmm. Jak ja dawno miałam biologię.
Wołali mnie za każdym razem, kiedy w środku ciemnej postaci widać było małego dzidziusia z rurką.
Bernard dziś rysował z zapałem ciężarówki pełne paczek. Jedna wiozła cukierki, inna zabawki. Wszystko to narysował mój duży synek. Fajne sa te rysunki ze szczegółowymi objaśnieniami.
Antoś narysował komórkę.
A Bernard na odwrocie jego rysunku- komórki z korzuchami bakterii.
A ja przeczytałam „Konia i jego chłopca”- zostały mi już tylko dwa tomy Narni. Na szczęście z chłopakami zaczęłam dopiero drugi ;-)Idę czytać…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „euforia

 1. marry pisze:

  a ja oglądam shreka:)

  i cieszse sie ze juz dobrze:)
  a byo sobie życie chętnie bym obejrzała :P uwielbiałam to :)
  dot ej pory [naprawde!!] czasem mi pomaga na biologi ze cos pamietam :)

 2. do marry pisze:

  ja też lubie byuo sobie zycie ;-)))
  shrek też nienajgroszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>