z dzisiaj

najpierw zajechałam po ANtka, wracając z Cecylką ze świątecznych zakupów. Weszłam z małą w foteliku do sali. Dzieci siedziały wokół pani Agatki. Antek wbluzce z krótkim rękawkiem. I tu muszęjednak cofnąć się do dnia wczorajszego. Bernard łaskawie pożyczył Antkowi swoją bluzę ze Spidermanem. B. już wyrósł, ale jest bardzo przywiązany- założył tą bluzę w sobotę, żeby w za małęj chociaż po domu pochodzić. A jak już była brudna w poniedziałek z trudem przystał na to, żeby Antek ją założył. No i zazwyczaj jak Antka odbieram to jest w t-szircie. Ale w poniedziałek bluza nie wisiała jak zwykle na wieszaczku. Antoś miał ją na sobie.
 No więc kiedy dzisiaj przyszłam do przedszkola bernardową bluzę ze Spidermanem miał na sobie… Grześ :) A potem jeszcze dzieci otoczyły wianuszkiem małą siostrę Antka, dziewczynki zaczęły ją głaskać. Słodkie to  było.
A druga fajna sytuacja byłą, jak poszliśmy ze Stasiem do dziecięcej biblioteki oddać zdecydowanie za długo przetrzymane książeczki, w tym jedną z magnesami, którą Staś zdążył bardzo polubić i nie chciał oddać. Jak weszliśmy przy ikeowskim stoliku siedziało pełno dzieci. Staś przysiadł na krzesełku między nimi i się przedstawił: „Jestem Staś” i  się zaczął uśmiechać. Książeczkę z magnesami chętnie wymienił na książeczkę wydającą odgłosy wiejskich zwierzątek, która zaczął szpanować przed resztą dzieci.  W domu zasnął z tą książeczką oczywiście.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „z dzisiaj

  1. mamas jago-tolas pisze:

    ja zawsze odbieram Tolke z Jagoda i one tez tam w przedszkolu jest gwiazda; wszystkie dzieci do niej podchoadza, głaszcza i rozmawaija i Tolka jak to widzi to sama tez sie stara taka byc, wiec same plusy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>