Żyję! Żyjemy!

Przeżyliśmy te tygodnie, te dni.

Miałam w październiku zaplanowany wyjazd w Tatry z Cecylią i Antonim. Tydzień wcześniej nasza rocznica-17-ta. Potem, zaraz po górach  doszło mi jeszcze gadanie prelekcji przed 6 filmami przez trzy dni, pon, wt, śr. Po prelekcjach lekarze z Jeremim w Grudziądzu, a potem w czwartek wyjazd do Sztutowa z Mężem. No i jeszcze dwa razy na warsztaty teatralne do przedszkola, plus nasze „normalne” życie w międzyczasie. Żyję!

Ogólnie góry cudowne, chociaż było hardcorowo, nie powiem. Dotarcie do schroniska po zmroku po mokrych i śliskich kamieniach i mocnym wietrze. Dolina Pięciu Stawów – najpiękniejsza. Już czekamy na kolejny wyjazd. Największą atrakcją dla Antka był Tomek Sulej, odkrywca polskiego dinozaura, prawdziwy celebryta :)

Potem kinowy maraton. Antek przyszedł do mnie na „Nieznajomą dziewczynę” i „The Square”- ten ostatni polecam. Fajnie jest tak ze swoim dużym dzieckiem obejrzeć coś dobrego w kinie.

Nad morzem ciepło. Odpoczęliśmy trochę. Antoni stanął na wysokości zadania i ogarnął pod naszą nieobecność psa.

Teraz mam sterty prania w łazience, pigwę do przerobienia i ogólnie dom do posprzątania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>